Dzień Kobiet 2023

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe kobietki z naszego przedszkola. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Zaśpiewali 100 lat oraz piosenkę pt. Marzec, Marzec. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili i uczynni, nawet salę sprzątali po zabawie...Później dziewczynki zostały zaproszone na sesję żdjęciową.Ten miły dzień corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, ponieważ to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych w takich szczególnych sytuacjach.

Zapraszamy do galerii.