Walentynki 2023

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla przedszkolaków. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest to wydarzenie, które dzieci uwielbiają. Dostarcza im ono wielu przeżyć i radości. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka, w takiej atmosferze bawiły się nasze przedszkolaki 14 i 15 lutego br. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, strażaków, prokuratorów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach przy lubianej przez przedszkolaków muzyce. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie brali udział. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wspaniałym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Następny bal już za rok! Zapraszamy do galerii.