Magik

Tegoroczne Andrzejki postanowiliśmy spędzić nieco inaczej. Otóż zaprosiliśmy do naszego przedszkola prawdziwego magika, który przedstawił dzieciom swój iluzjonistyczny, magiczny pokaz. Przez kilka chwil gość zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech i czasem wielkie zdziwienie.