Pasowanie 2022

Pasowanie w przedszkolu to jedna z ważniejszych przedszkolnych uroczystości,bohaterami były dzieci z grupy Modraczki. W uroczystości wzięli udział zaproszeni przedszkolacy z pozostałych grup.Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem, następnie maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt. Występując przed tak wielką publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Modraczki pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Małym artystom towarzyszyli koledzy i koleżanki z pozostałych grup. Powitała ich grupa Koszałki piosenką „Przedszkole drugim domem", grupa Podziomki tańcem „Tarantella" oraz grupa Żagiewki przedstawieniem „Rzepka". Jednakże punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie kredki na ramieniu każdego dziecka. Radością i atrakcjom nie było końca a Modraczkom na dalszej drodze przedszkolnej życzymy samych sukcesów i wspaniałej zabawy.