Dzień Babci i Dziadka 2018

dzie babci i dziadka u modraczkow 2018 20180125 2069899728Choć na dworze zima, w naszym Przedszkolu było bardzo gorąco, miło i przyjemnie a to za sprawą obchodzonego Dnia Babci i Dziadka.
W każdej grupie wiekowej przedszkolaki przedstawiły specjalnie przygotowane programy artystyczne. Oprócz montażu słowno- muzycznego,
szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne. Każda z grup miała swój popisowy numer.

Grupa ŻAGIEWKI przedstawiła Rumbe, PODZIOMKI zaprezentowały Twista, KOSZAŁKI zatańczyły Wymarzoną a MODRACZKI - Grozika. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany słodki poczęstunek. Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dziei sposobów wyrażnia uczuć oraz szacunku dla osób starszych. Zapraszamy do galerii.