Zajączkowo

zajczkowo 20170411 2040236315Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza Zajączek. Do tej pory ukrywał prezenty w koszyczkach i znikał do innych dzieci. W tym roku postanowił nas osobiście odwiedzić i razem z nami się pobawić. Jakie było zdumienie i zdziwienie kiedy okazało się że Zajączek czeka na nas w przedszkolnej stołówce. Z każdym się przywitał i zaprosił do wspólnej zabawy.

Kolejną atrakcją dla przedszkolaków było odnalezienie swoich koszyczków, które ukrył w całym przedszkolu. Radość i śmiech nie odstępowały dzisiaj dzieci. Każdy odnalazł swój koszyczek wypełniony słodyczami. Na zakończenie Zajączek pozował do wspólnej fotografii i obiecał, że w przyszłym roku też nas odwiedzi. Jego wizyta dla wielu przedszkolaków - szczególnie tych najmłodszych, była ogromnym przeżyciem.