Clown Czesio

clown czesio 20170406 1158822971Nasze przedszkole odwiedził szalony Clown Czesio, który sprawił, iż ten dzień stał się bardziej wyjątkowy a był wyjątkowy bo obchodziliśmy Imieniny Przedszkola. Zaraz po śniadaniu "wpadł" na stołówkę z muzyką i tańcem. Od razu na twarzach przedszkolaków pojawił się uśmiech i wielka radość. Clown Czesio  zaraził wszystkich swoim dobrym humorem. Wszyscy bawiliśmy się doskonale tańcząc i śpiewając.

Dużą atrakcją dla dzieci była zabawa ogromną chustą animacyjną oraz unoszenie magicznych talerzyków na patykach. Przy akompaniamencie muzyki dzieci odtańczyły taniec: Kaczuszki i pojechały"pociągiem" w nieznane. Żartowniś mimiką i gestami zarażał wszystkich śmiechem oraz sprawił, że zabawa była radosna i kolorowa. Występ clowna to recepta na stres i rozładowanie emocji. Na koniec każda grupa pozowała do grupowego zdjęcia. I tak minął w fantastycznej atmosferze imieninowy poranek. Zapraszamy do galerii.