Smoczy festyn

smoczy festyn 20160414 1669652580

Dzieci z grupy Podziomki i Żagiewki miały okazję zobaczyć dziecięcą sztukę teatralną wystawioną przez krakowski teatr MORALITET w Gminnej Bibliotece Publicznej.Tytul sztuki: Smoczy festyn a jej bohaterami była królewna, Misio Zdzisio i Błazenek. Scenicznym przesłaniem było uświadomienie przedszkolakom, jak ważne jest dbanie o zdrowie i jak ważne jest odpowiednie żywienie i fizyczna aktywność. Te składniki zdrowego stylu życia mają wpływ na kształtowanie prawidłowej postawy. Dziecko zdrowe jest aktywne, chętne do zabawy, do ruchu na świeżym powietrzu. Nasze przedszkolaki wiedzą, że " w zdrowych ciele - zdrowy duch"

• Odsłon: 95
  • Odsłon: 116