Dzień Seniora 2016

dzie seniora 2016 20160111 1352413597Z okazji Dnia Seniora pragniemy z ogromnym szacunkiem pochylić głowy przed szacownym pokoleniem najstarszych mieszkańców Gorzyc Wielkich. To szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia. To Seniorzy są bowiem źródłem życiowej mądrości, której nabywa się właśnie z upływem lat. W tym uroczystym dniu prosimy abyście przyjęli moje najserdeczniejsze życzenia: aby był to dla Państwa okres zasłużonego, prawdziwego odpoczynku i pełnej satysfakcji z przeżytych lat.

Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do niespełnionych marzeń i zamierzeń oraz właściwego wykorzystania życiowej wiedzy. Szanowni Seniorzy życzymy Wam długich lat życia w dobrym zdrowiu, pełnych radosnego ciepła, pogody.  SPOŁECZNOŚĆ PRZEDSZKOLNA