Koszałkowe zabawy

koszakowe zabawy 20151105 1464737801Piękna złota jesień sprzyja obserwacji przyrody i zabawie. Jest ona uznawana za najpiękniejszą porę roku ze względu na otaczające nas bogactwo kolorów. Żółte, rude, czerwone, kasztanowe – wszystkie te barwy cieszą nasze oczy właśnie jesienią. Nasze przedszkolaki także korzystają z darów, jakie oferuje nam  ta najbardziej kolorowa pora roku. Koszałki wybrały się na jesienne zabawy do parku przedszkolnego. Goniły wiatr między drzewami parku, sprawdzały, jak pięknie tańczyć mogą opadłe i pachnące listeczki, robiły jesienne bukiety.

Przy okazji zabawy uczyły się kolorów, liczenia oraz z jakiego drzewa pochodzi dany listek. Zabawy w parku dostarczyły wszystkim przedszkolakom wiele radości i zadowolenia. Wróciliśmy do przedszkola szczęśliwi i uśmiechnięci.

Oby więcej takiej jesiennej pogody...