Pomóż mi przetrwać zimę.

pomo mi przetrwa zim 20151104 1509400788Tradycyjnie październik jest miesiącem organizowania akcji pod hasłem: Pomagamy zwierzętom. Dzieci z naszego przedszkola czynnie włączają się w akcję poprzez przynoszenie karmy, która zawożona jest do Gminnego Schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim. Dzięki takim akcjom warto się zatrzymać i nauczyć dzieci, by los pokrzywdzonych, niechcianych zwierząt nie był im obojętny. Przynoszenie do przedszkola karmy jest najprostszym sposobem niesienia pomocy zwierzętom a satysfakcja i poczucie, że coś zależy od nich ma duże znaczenie w rozumieniu empatii. Honorowy patronat nad akcją objął Wójt Gminy.
My dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję i pokazali dzieciom, że dzielenie się tym co mamy to wspaniały gest. Dziękujemy ...

• Odsłon: 89
  • Odsłon: 109