Nagrody rozdane

konkurs rozstrzygnity 20150601 1978347589W miesiącu maju przedszkole ogłosiło konkurs pod hasłem: „ Moja kukiełka do utworu M.Konopnickiej" Adresatami konkursu byli rodzice i dzieci. Prace mogły być wykonane z różnego rodzaju materiałów w zależności od pomysłowości. W wykonanie prac mogła się włączyć cała rodzina włącznie z przedszkolakiem. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań plastycznych podczas tworzenia form przestrzennych, rozwijanie wyobraźni, fantazji ale przede wszystkim odczuwanie radości z tworzenia kukiełki i wspólnej pracy: mamy, taty, babci, dziadka i dziecka.

Powołana została komisja konkursowa, która zwracała uwagę na pomysłowość, estetykę oraz wkład pracy. W konkursie wzięło udział 15 dzieci. Jury przyznało pierwsze i drugie miejsce oraz ex aequo 3 trzecie miejsca. Jedną pracę wyróżniono za oryginalną pomysłowość wykonania kukiełki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Bibliotekę Gminną i Przedszkole. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom biorącym udział w projekcie. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile przy wykonaniu kukiełki były okazją do wielu rozmów i wzmocnienia więzi rodzinnych.