Jaś i Małgosia

ja i magosia 20150601 2044305329Dzisiejszy dzień w naszym przedszkolu był niecodzienny. Otóż z okazji Dnia Dziecka nauczycielki przygotowały dla milusińskich niespodziankę. Był to teatrzyk kukiełkowy pt.Jaś i Małgosia. Do tego przedsięwzięcia przygotowywano się od jesieni. Najpierw odbyły się warsztaty z rodzicami, którzy to wykonali kukiełki, później rozpisanie ról i kilka dni prób. Ważną kwestią było zaprojektowanie dekoracji i jej wykonanie i tu pomysłowość była nieodzowna. Wreszcie 1 czerwca - brawurowe wystawienie sztuki przez naszych nauczycieli nagrodzone zostało owacjami.

Podczas przedstawienia wszyscy bawili się doskonale zarówno dzieci jak i nauczyciele. Wiedźma wbrew pozorom zaprzyjaźniła się nawet z dziećmi. Bardzo lubimy, kiedy nasze przedszkolaki się śmieją i są szczęśliwe. Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień na długo zapadnie przedszkolakom w pamięci.