Mały biały króliczek

may biay kroliczek 20150529 1448757723Dzieci z grupy Żagiewki zaprosiły do przedszkola uczniów klas pierwszych na przedstawienie teatralne pt. Mały biały króliczek. Był to taki prezent z okazji Dnia Dziecka. Pierwszaki z przyjemnością skorzystały z zaproszenia, byli zachwyceni grą młodych aktorów. Po obejrzeniu występu odbyła się rozmowa na temat zachowań głównego bohatera, który bardzo kochał swoją mamę. Niestety, króliczek chciał zostań kimś innym i bardzo tym zasmucił mamę. I o tym po przedstawieniu była rozmowa. Wszyscy świetnie się bawili.

Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcie a uczniowie obiecali, że jeszcze odwiedzą swoich małych kolegów i koleżanki.

• Odsłon: 130
  • Odsłon: 106