Patago 2015

patago 2015 20150512 1136440538Już po raz 27 Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim zaprosił najmłodszych do udziału w przeglądzie Małych Form Scenicznych „Patago". Tematem tegorocznego spotkania było „Dawno, Dawno temu...". Przedszkolaki z całej Gminy Ostrów Wielkopolski zaprezentowały różne piosenki, tańce oraz zabawy z dawnych lat, kiedy to bawili się ich rodzice lub dziadkowie. Jest to wspaniały czas na wspólną zabawę, integrację, spotkanie z rówieśnikami. Nasze przedszkolaki zaprezentowały trzy zabawy „Gąski, gąski do domu", „Muzykanci Konszabelanci", oraz „Ojciec Wirgiliusz".

Po zakończonych występach wszyscy uczestnicy otrzymali małą i słodką niespodziankę. Mamy nadzieję na wspaniałą zabawę znów za rok. Zapraszamy do naszej galerii.