Tęczowe zabawy z rodzicami

tczowe zabawy z rodzicami 20150327 1040386955Kolory tęczy – to motyw przewodni zajęć otwartych dla rodziców przeprowadzonych w dniach od 23 do 27 marca w poszczególnych grupach dzieci z Przedszkola w Gorzycach w Wielkich. Każda grupa zaprezentowała przed rodzicami swoje umiejętności, zdobytą szeroką wiedzę i doświadczenie. Tęcza przedstawiona w literaturze ze swoimi pięknymi barwami stała się inspiracją do zabaw ruchowych, tanecznych, matematycznych, plastycznych. Zabawa kolorami tęczy zaktywizowała rodziców i dzieci do wspólnych działań oraz nauczyła rodziców jak bawić się z dzieckiem na gruncie domowym.

Wszelkie takie działania wzmacniają więź emocjonalną rodzica i dziecka, integrują grupę oraz rodziców wywołują radość i zadowolenie z osiągniętych sukcesów.
Dziękujemy rodzicom za czynny udział w naszych przedszkolnych zabawach.