Świąteczny kiermasz

witeczny kiermasz 3 20141218 1180310103Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera dzieci ze wszystkich grup przez cały miniony tydzień przygotowywały kartki świąteczne. Bardzo były przejęte tym co robiły, bo każdy przedszkolak chciał aby jego dzieło było niepowtarzalne. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Każda powstała kartka była inna i miała swój charakter.

Powstałe dzieła sztuki zostały wystawione na „Świątecznym kiermaszu" zorganizowanym w naszym przedszkolu. Każdy z rodziców miał możliwość wykupienia kartki swojej pociechy, za symboliczną kwotę. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnione przedszkolaki

• Odsłon: 163
  • Odsłon: 116