Rekord Guinnessa

rekord guinnessa 20140930 187235504630 września dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w próbie bicia rekordu Guinnessa w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie, w różnych miejscach Polski. Poprzedni rekord został ustanowiony w Indiach w 2007 r., liczba osób myjących jednocześnie zęby wyniosła wtedy 177003. O godzinie 12.00 mali Polacy z tysięcy polskich przedszkoli jednocześnie szczotkowały zęby przez 2 minuty. Także nasze przedszkolaki dołożyły wszelkich starań aby Rekord Guinessa został ustanowiony. I udało się !!!!

Nowy Rekord Guinnessa w Polsce - zęby szczotkowało 257 500 dzieci. Akcja została zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh". Dziękujemy za udział w ustanowieniu Rekordu Guinessa- wyjątkowym wydarzeniu - mającym na celu zwrócenie uwagi na problem próchnicy wśród dzieci.

• Odsłon: 169
  • Odsłon: 147