Eliminacje powiatowe XIX Wojewódzkiego festiwalu piosenki przedszkolaków w Wysocku Wielkim .

Organizatorem i koordynatorem wojewódzkiego festiwalu piosenki przedszkolnej  jest Gminny Ośrodek Kultury "Sokół" w Czerwonaku. Eliminacje powiatowe miały miejsce w GOK w Wysocku Wielkim. Do udziału w konkursie zgłoszono 13 dzieci z czego 3 z naszego Przedszkola: Oliwia Chenczke, Eryka Mikołajczyk i Oskar Fleischer.
Jury wybrało 5 laureatów. Na liście laureatów znalazł się Oskar Fleischer, który będzie brał udział w eliminacjach rejonowych w Kaliszu dnia 3 czerwca br. My ze swej strony dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom a Oskarowi życzymy dalszego sukcesu. Oskar - wyśpiewaj dla nas  FINAŁ ...

Post użytkownika Igo-Info.