Konkurs rozstrzygnięty

22 maja w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników konkursu ogłoszonego w kwietniu pt: WYMYŚL GRĘ.
W konkursie wzięły udział gry wykonane przez dzieci i rodziców z naszego przedszkola oraz z zaprzyjaźnionego Publicznego Przedszkola im. Koszałka Opałka z Ostrowa Wlkp. Do rywalizacji zgłoszono 26 gier. Zadaniem uczestników było skonstruowanie ciekawej gry planszowej. Celem konkursu było zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnego zrobienia gry ,rozwijania dziecięcej wyobraźni oraz najważniejsze pogłębiania więzi rodzinnych. Wśród ocenianych gier widoczne było duże zróżnicowanie pod względem formy, prezentowanych treści i technik wykonania. Aby wyłonić zwycięzcę poproszono uczniów z Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich do przetestowania gier. Przez okres jednego tygodnia dzieci grały w gry i wyrażały swoje opinie. Dzięki temu zostali wyłonieni zwycięzcy. A oto lista nagrodzonych:
I miejsce: Szymon Grzegorowski
II miejsce: Zuzanna Klepacz
III miejsce: Oliwia Chenczke, Eryka Mikołajczak.
Przyznano również wyróżnienia:
• Kornelia Janicka
• Olga Fabiańska  -  Ostrów Wlkp.
• Daria Posadzy   -  Ostrów Wlkp.
• Mateusz Dąbrowski   - Ostrów Wlkp.
Wszystkim uczestnikom , którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję , że tworzenie gry było świetną zabawą. Gratulujemy zwycięzcom.