Patago 2014

patago 2014 20140512 1841066989W czwartek 8 maja dzieci z naszego Przedszkola brały udział w przeglądzie artystycznym twórczości amatorskiej gminy Ostrów zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim. Tematem przewodnim imprezy było „Piechotą do lata". W imprezie brały udział dzieci z przedszkoli Gminy Ostrów Wlkp. Każde przedszkole miało swój własny repertuar.Nasze przedszkolaki wystąpiły z piosenką „Lato", do której był ułożony specjalny układ choreograficzny. Scena na czas występu zamieniła się w obrazek z wakacji.

Pojawiły się dzieci grające w babinktona, opalające się na plaży, łapiące motyle. Inne były przebrane za żabki, biedronki, motylki i tańczyły w rytm muzyki. Dekoracje , przebrania oraz uśmiechy na twarzach dzieci przypomniały wszystkim, że niedługo już będą wakacje. Wszystkim naszym małym artystom gratulujemy występu. Na koniec wszystkie przedszkola dostały nagrody za występy. Cała i impreza odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy z uczestników wrócił do swojej placówki z uśmiechem na twarzy.